triangle
About Us

Odbiór pustych

RECYKLING, ODBIÓR PUSTYCH

Polsce w ciągu roku sprzedaje się około 15 mln kartridży z czego tylko niewielka ilość trafia do recyklingu. Na całkowity rozkład tego typu odpadów trzeba czekać kilkaset lat.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o odpadach (Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001) każda firma lub instytucja zobowiązana jest do zbiórki i przekazania do utylizacji lub recyklingu odpadów, a takimi są w rozumieniu wspomnianej ustawy puste tusze i tonery do drukarek.

Posiadamy zezwolenie na zbieranie i transport odpadów jakimi są puste tonery i tusze z drukarek. Odbierając lub skupując odpady, zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w formalnościach związanych z ewidencją oraz wystawieniem karty przekazania odpadu.

Od 2009 roku zajmujemy się odbiorem od klientów zużytych tonerów, kartridży, zamienników, tuszy stosowanych w drukarkach laserowych oraz atramentowych

Odbiór zużytych, pustych tonerów oraz tuszy z drukarek odbywa się naszym transportem. Posiadamy w tej dziedzinie kilkuletnie doświadczenie. Obsługujemy instytucje państwowe, szkoły, banki oraz firmy prywatne, a ich grono stale się powiększa.

Ze swojej strony oferujemy: uczciwość, terminowość oraz profesjonalną obsługę logistyczną, zgodną ze wszystkimi wymogami prawa polskiego tzn. z ustawą o gospodarce odpadami, która nakłada na wszystkich zużywających komputerowe materiały eksploatacyjne obowiązek rozliczania się z nich po ich wykorzystaniu.

Obsługujemy: województwo śląskie oraz takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Opole, Kraków.

W celu nawiązania współpracy lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.