Recykling

Recykling w Polsce

Polsce w ciągu roku sprzedaje się około 15 mln kartridży z czego tylko niewielka ilość trafia do recyklingu. Na całkowity rozkład tego typu odpadów trzeba czekać kilkaset lat.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o odpadach każda firma lub instytucja zobowiązana jest do zbiórki i przekazania do utylizacji lub recyklingu odpadów, a takimi są w rozumieniu wspomnianej ustawy puste tusze i tonery do drukarek.

Nasze doświadczenie

Posiadamy aktualne decyzje dotyczące odbioru odpadów jakimi są puste tonery i tusze z drukarek. Odbierając je zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w formalnościach związanych z ewidencją oraz wystawieniem karty przekazania odpadu.

Odbiór zużytych, pustych tonerów oraz tuszy z drukarek odbywa się naszym transportem lub możecie Państwo wysłać je do nas spedycją, po wcześniejszym ustaleniu tego z naszą firmą. Posiadamy w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie. Obsługujemy instytucje państwowe, szkoły, banki oraz firmy prywatne, a ich grono stale się powiększa.

Ze swojej strony oferujemy: uczciwość, terminowość oraz profesjonalną obsługę logistyczną, zgodną ze wszystkimi wymogami prawa polskiego tzn. z ustawą o gospodarce odpadami, która nakłada na wszystkich zużywających komputerowe materiały eksploatacyjne obowiązek rozliczania się z nich po ich wykorzystaniu.

W celu nawiązania współpracy lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami

Wybrana wartość: 0
Wybrana wartość: 0